Zelená úsporám

Cílem programu Zelená úsporám je zajistit realizaci opatření vedoucích k úsporám energie a využití obnovitelných zdrojů energie v rodinných a bytových domech. Podporujeme pouze akce realizované na území České republiky a ukončené po vyhlášení programu.

Dotace na zateplení domu

Státní program Zelená úsporám má zajistit opatření, která povedou k úspoře enerige a snaží se využívat obnovitelné zdroje energie u rodinných a bytových domů. Dotace jsou pouze na ukončené projekty po vyhlášení dotačního programu a musejí se nacházet na území České republiky.

Kdo může žádat o dotaci?

Oprávněnými žadateli o podporu jsou vlastníci a stavebníci rodinných a bytových a penelových domů, které podléhají daňové povinnosti podle zákona č. 338/1992 Sb., tedy:

  • fyzické osoby (podporované opatření je určeno pouze pro domácnosti)
  • společenství vlastníků bytových jednotek
  • bytová družstva
  • města a obce (včetně městských částí)
  • podnikatelské subjekty
  • případně další právnické osoby

SOD

Naše firma byla registrována v Seznamu odborných dodavatelů „SOD“, čímž jsme docílili možnosti získávat dotace prostřednícím Fondu životního prostředí.

Naše firma Vám nabízí ZDARMA kompletní servis při vyřízení dotace, zpracování projektové dokumentace v souladu s podmínkami FŽP, včetně energetického auditu.

Ke květnu 2010 jsme již úspěšně vyřídily dotace pro naše klienty v celkové výši přesahující 4 850 000Kč, další projekty jsou v procesu schválení.

Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme.